תקנון האתר

על מנת להבטיח את ביצוע ההזמנה ביעילות וללא תקלות, יש להקפיד על מסירת כל הפרטים הנדרשים באתר באופן מדויק ועדכני.

היה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטים שגויים, לא תוכל החברה להבטיח שההזמנה תיקלט או תתבצע או שהמוצרים יגיעו ליעדם.

במקרה שהמוצרים יוחזרו לחברה בגלל הזנת פרטים שגויים, החברה תהיה רשאית לחייב את המשתמשת בתשלום נוסף בגין דמי משלוח.

לאחר ביצוע הרישום תתבצע בדיקת כרטיס האשראי, עם קבלת אישור עסקה מחברות כרטיסי האשראי תנתן הודעה המאשרת כי הפעולה אושרה או נדחתה.

קבלת אישור ביצוע העסקה לדואר האלקטרוני של הלקוח הכולל את פרטי ההזמנה הרלוונטיים יהווה אישור על קליטת ההזמנה.

הרישום במחשבי DREAMY יהווה אסמכתא וראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

בנוסף לאישור הנדרש מאת חברת האשראי כאמור לעיל, אישור פעולת ההזמנה מותנה בזה שהמוצר המבוקש אכן קיים במלאי במועד האספקה המבוקש ו/או במועד ההזמנה (אף אם צוין באתר כי המוצר אכן קיים  או חסר במלאי).

היה והמוצר אינו קיים במלאי,יקבל מזמין השירות (הלקוח) הודעה ויוכל לבחור במוצר אחר או ביטול הזמנת המוצר.

למען הסר ספק, למשתמשים לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בעניין זה כלפי DREAMY ו/או מי מטעמה בגין כל סוג של נזק, בין נזק ישיר או נזק עקיף, אשר נגרם למשתמשת ו/או לצד ג' כתוצאה מכך.

יש להדגיש ולהבהיר, כי ייתכנו מצבים בהם על אף שפריט מסוים מוצג באתר כקיים במלאי לא ניתן לספק אותו – במצב זה תוצע למזמינה האפשרות לבחור במוצר אחר או לבטל את רכישת המוצר ולקבל החזר כספי עבורו.

לאחר שהוזנו פרטי התשלום בדף התשלום, יישלח לרוכשים אישור באמצעות הדואר האלקטרוני (אותו הזנתם בעת ההרשמה) בשלב קליטת פרטי ההזמנה.

אישור זה מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו במחשבי האתר, אינו מחייב את החברה לספק את המוצרים, והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו אצל DREAMY

משלוחים

כלל המשלוחים מבוצעים ע”י חברות שליחויות.

מובהר כי זמני האספקה הינם זמנים משוערים. ייתכנו שינויים בזמני האספקה עקב עיכובים התלויים בצד ג'.

זמני יציאת המשלוחים מרגע הזמנה אישור ההזמנה אצלנו במערכת ועד הגעתם אל הלוקח הינם לערך בין 5-7 ימי עסקים בימים סדירים אך לפני חגים יתכן יהיה שינוי בזמני האספקה של חברת המשלוחים ולכן יש להסתמך על מה שרשום בחלון המשלוח מבחינת זמני האספקה ועל הודעות קופצות פופאפ עם כניסתכם לאתר או לחלקים ממנו במידה וישנו כזה.

ביטול עסקה/החזרות

רוכש יהיה רשאי לבטל עסקה לרכישת מוצר בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, על ידי מסירת הודעה לחברה, ובהתאם לזמנים אשר מוגדרים בחוק.

  1. ביטול עסקה ייעשה עד 14 ימים מרגע יציאת המוצר מהחנות וקבלתו ע"י הלקוח, ישנו סייג בנוגע למוצרים ספציפים בתקנון זה לדוגמה תחפושות שאינן ניתנים להחזרה או לביטול עסקה מרגע יציאתם מהחנות אם באיסוף עצמי ואם באמצעות משלוח).
  2. לא ניתן להחזיר מוצר שאריזתו נפתחה או שנעשה בו שימוש לרבות תחפושות ומוצרים בתפירה אישית. לא ניתן להחזיר מוצרי איפור וקוסמטיקה שנרכשו אם ואריזתם נפתחה .
  3. הודעה על הביטול/החזרה/החלפה  תימסר בכתב בדוא”ל/וואטסאפ 050-9432239 לשירות הלקוחות של DREAMY.
  4. אין החזר עבור דמי משלוח גם אם ובוטלה העסקה במסגרת 14 הימים ע"פ חוק אם המוצר סופק אל הרוכש באמצעות שליח.
  5. ניתן לבטל הזמנה במהלך שעתיים שלאחר ביצוע ההזמנה באתר, ולקבל החזר כספי וכל זאת במידה ועל פי רישומינו ההזמנה טרם יצאה למשלוח או נאספה באיסוף עצמי.
  6. בעת ביטול הזמנה שנשלחה, באחריות הלקוח להחזירה אל DREAMY אשר ממוקמת ברחוב התמר 18 קרית עקרון, לאחר קבלת המוצרים שהוחזרו יבוצע החזר כספי או זיכוי.
  7. החזר כספי המגיע ללקוח יבוצע ע"י DREAMY באמצעי הנבחר על ידו כגון זיכוי באשראי, אפליקציה או ההעברה בנקאית

* אין החזרה על תחפושות שנקנות ע"י הרוכשים באתר/חנות גם אם והרכישה לעצמכם או עבור צד ג – (סעיף זה מתייחס אך ורק לאחר יציאת המוצר מפתח החנות בין אם במשלוח ובין אם באיסוף עצמי) .

*שינוי מידה עבור תחפושות או כל פריט לבוש אחר ינתן רק על סמך אם וישנו מלאי זמין מאותו מוצר ואם נוצר קשר ע"י האדם שביצע את הרכישה עד שעה מרגע הרכישה עקב טעות הקלדה בזמן ההזמנה, איננו מתחייבים להחזיק במלאי מעבר למה שמוצג באתר (כמות) – בכל פריט לבוש בדף המוצר ישנו טבלת מידות שעל פיו מיוצר הדגם המוצג.

המוצרים באתר (תקף לכלל מוצרינו אשר מוצגים ) יתכן וישנו סיכוי להבדלי טון גוון מינורים בגבול הסביר בין מה שמוצג לבין איך שהמוצר ניראה במציאות (ההתייחסות לשינוי בהבדלי טון גוון הוא איננו הבדל צבע), אנו משתמשים בשירותי צילום מקצועים על מנת להמחיש עבור הרוכשים את ניראות מוצרינו על הצד הברור ביותר ולעיתיים נוצר פער בין תמונה אשר מוצגת באופן דיגיטלי לבין המוצר עצמו, על אחריותו הבלעדית של הרוכש בין אם בחר לקנות דרך האתר או אם לבחור לקנות דרך החנות ששם ניתן לראות פיזית כל מוצר ומוצר אשר מוצג באתר בהתאם לזמינותו במלאי – ניתן לברר מולנו ולאמת פרטי עסקה בין אם עתידית או עסקה שנרכשה דרך שירות הלקוחות במספר הטלפון 039643000.

* המוצרים באתר מוצגים ע"י פרזנטורים ולא כל מה שקיים בתמונה הינו חלק בעסקה, יש להתייחס לפירוט המוצר ומה הוא כולל בלבד במפרט הצמוד לכל מוצר, בהעידר פירוט המוצר הינו כפי שמוצג.

זכויות יוצרים

על כל המוצג בין אם זה תמונה של פרזנטור/ית או צילום מוצר הינו מוגן בזכויות יוצרים תחת הגדרת החוק, כל אדם שיעשה שימוש בתוכן ללא קבלת אישור מבית העסק המציג יהיה חשוף לתביעה באשר כך. 

התניות וסייגים לביטול עסקה:

* אין אפשרות להחזיר מוצרי איפור קוסמטיקה מארזי מתנה והלבשה תחתונה או מוצרי בישום.

* אין אפשרות להחזיר/לבטל מוצרים אשר עוצבו בעיצוב אישי ע"פ רצון הלקוח ובאישורו לאחר שההזמנה נכנסה לשלב העבודה.

* לא ניתן לבטל רכישה של טובין פסידים, של מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן וכן של מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול שהצרכן פתח את אריזתם המקורית מוצרי איפור ובישום, מוצרי ספא וקוסמטיקה, פריטי הלבשה תחתונה (תחתונים, חזיות, גרביונים, גרביים ובגדי ים) וכן פאות שיער – זכות הביטול תהא בהתאם להוראות הדין.

DREAMY תעשה כמיטב יכולתה לספק מוצרים איכותיים במועד המבוקש.

אם המשתמש סבור כי המוצרים שרכש באמצעות האתר או שירות שניתן לה באמצעות האתר לוקים בפגם כלשהו, הינו ראשי לפנות לשירות הלקוחות של DREAMY במייל mydreamyonline@gmail.com או בטלפון 03-9463000 , והפנייה תטופל בהקדם.

נפלה טעות קולמוס בתיאור מוצר, לא יחייב הדבר את דרימי ו/או מי מטעמה.

DREAMY אינה אחראית לשימוש שיעשו המשתמשים ו/או כל אדם אחר במוצר שלא בהתאם  להוראות היצרן ו/או החברה לרבות ביצוע כביסה ו/או כל שימוש אחר.

על זכויות הקניין הרוחני באתר ו/או במוצרים, לרבות זכויות היוצרים, הדגמים, השיטות והסודות המסחריים, הנם רכושה של DREAMY.

זכויות אלה חלות, בין השאר, על תכנים באתר, לרבות שירותים המוצעים בו, רשימת המוצרים, תיאור ועיצוב הבגדים וכל פרט אחר הקשור להפעלתו של האתר, עיצוב, תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, טקסט וכיו"ב, בין בממשק החיצוני, בין בקוד מקור ובין בקוד יעד.

כל התוכן המילולי, אייקונים (ICONS) כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו לרבות אופן עריכתם והצגתם באתר, הנם בבעלותה הבלעדית של DREAMY.

אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך בתכנים מתוך האתר, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים, בפרסומי דפוס וכיו"ב.

אין לעשות כל שימוש באתר באופן המהווה או שעשוי להוות הפרה או פגיעה בקניין הרוחני של דרימי, ללא הסכמתה המפורשת לכך בכתב ומראש.

התמונות באתר אשר מוצגות באתר הינם בעל זכויות יוצרים , כל שימוש בהן שלא באישור בעלי האתר ישא באחריות בהתאם לחוק זכויות יוצרים בישראל.

תשלומים באתר

DREAMY אינה מחזיקה במספרי כרטיסי אשראי במחשביה.

DREAMY משתמשת בתקני האבטחה הגבוהים ביותר על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע ופרטיות לקוחותיה.

במקרים שאינם בשליטה ו/או נובעים מכוח עליון, דרימי לא תישא באחריות לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שיגרם למשתמשת ו/או למי מטעמה, אם מידע יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.

דרימי עושה מאמץ לספק למשתמשים שירות תקין ובאיכות גבוהה, יחד עם זאת, החברה אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי החברה המפעילים את האתר, נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים – לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר – אצל DREAMY או אצל מי מספקיה.

אחריות

בכפוף למגבלות האחריות החלות בדין החל, החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שיגרם למשתמשת ו/או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, בניגוד להוראות תקנון זה או בגין מעשים או מחדלים של המשתמשת ו/או צדדים שלישיים, לרבות, ומבלי לגרוע, ספקי תקשורת (לרבות בקשר לתקלה ו/או לשיבוש, זמני או קבוע, בקווי התקשורת) ו/או בגין גישה בלתי מורשית, התקפות, פריצה וחדירה למידע (או ניסיון לבצע כל אחד מאלה) באמצעות קווי תקשורת או רשת תקשורת אחרת ו/או בגין שירותי שילוח ו/או איסוף המשלוחים.

בכל מקרה, בכפוף למגבלות האחריות החלות בדין החל, תהא עילת התביעה אשר תהא, גבול אחריותה של החברה לא יעלה על סך התשלומים ששילמה המשתמשת לחברה, ובכל מקרה החברה לא תהיה אחראית לנזק תוצאתי או עקיף, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.

החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לכל תקלה ו/או איחור ו/או שיבוש בשימוש באתר ו/או בשירותים הכלולים בו (לרבות משלוחים של מוצרים) ו/או בכל הקשור עם מי מאלה (לרבות ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, בקווי בזק ו/או במערכות האינטרנט ו/או ברשתות הסלולר) וכן לכל הוצאה, אובדן או נזק אשר יגרמו מכל סיבה שהיא, שאינה תלויה בחברה, לרבות ומבלי לגרוע, כתוצאה מצו ו/או תקנה ו/או הוראה של רשות ממשלתית, שיתוק מהותי של מערכות התקשורת, רעידת אדמה, סופה, מחסור בחומרים ו/או בשירותים ציבוריים ו/או בשירותי הובלה, אש, שיטפון, פיצוץ, התפוצצות, תאונה, מגיפה, שביתה, השבתה, מהומות, הפרת הסדר הציבורי, מלחמה, פעולת טרור ו/או איבה וסגר ואלו לא יחשבו כהפרה של תנאי תקנון זה ולא יזכו את המשתמשת בכל סעד ו/או זכות. למען הסר ספק ומבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, יובהר כי לא תהא למשתמשת כל טענה או זכות כלשהי בקשר לפעולות בהן תנקוט החברה עקב תקלה ו/או שיבוש כאמור.

מבצעים

דרימי תהיה רשאית על פי שיקול דעתה בלבד להציע למשתמשי האתר מעת לעת מבצעים והטבות.

דרימי  שומרת לעצמה את הזכות המלאה לשנות מבצעים והטבות, להפסיקם או להאריכם, לפי שיקול דעתה הבלעדי, ובכפוף להוראות הדין.

דרימי רשאית להציע מבצעים, הטבות והנחות באתר או בכל אמצעי תקשורת אחר  לרבות טלפון, דואר אלקטרוני או הודעת טקסט, בכפוף לקבלת הסכמות על פי הדין.

דרימי רשאית בכל עת להפסיק מבצעים, הטבות והנחות אלה, להחליפם או לשנותם, בכפוף להוראות הדין החל.

תנאי השימוש באתר חלים על השימוש באתר ובשירותים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (כדוגמת טלפון סלולרי, מחשבי כף יד למיניהם וכיו״ב). כמו כן הם חלים על השימוש באתר בין אם באמצעות רשת האינטרנט, ובין אם באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחרים.

בעת עדכון סל הקניות, ובכפוף לדין החל, דרימי שומרת לעצמה את הזכות להעביר תזכורת למשתמשים אודות הסל הנטוש, באמצעות שליחת מייל לכתובת שהוזנה.

בעת הרשמה לאתר, מוצעת אפשרות הרשמה לדיוורים הרשמיים של האתר.

באם המשתמש מעוניין להסיר את עצמו מרשימת הדיוור לאחר שנרשם, הוא יכול לעשות זאת באופן פשוט באמצעות הקישור בתחתית הדיוור שהתקבל או בפנייה בכתב לדוא"ל: mydreamyonline@gmail.com לפי בחירתו.

למען הסר ספק, DREAMY תהיה עדיין רשאית לעשות שימוש בפרטי המשתמשות לצורך המטרות המפורטות במדיניות הפרטיות של החברה המפורטת לתקנון זה וכן לצורך שליחת הודעות תפעוליות (כגון: קבלת חשבונית, אישור הזמנה וכיו"ב), בהתאם לדין החל.

הרישום לאתר מוגבל ביצירת חשבון יחיד לכל משתמש/ת.

תנאי המימוש של קופונים או התנאים החלים על מבצעים מתחלפים מפורטים על גבי הפרסום עצמו.

ניתן לממש את הקופון ברכישה באתר בלבד ולא ניתן לממש יותר מקופון אחד בקנייה.

במקרה של החזרת פריט שנקנה בהנחה עם שימוש בקופון, הסכום שיוחזר יהיה זה ששולם לאחר הנחה.

סמכות שיפוט

סמכות השיפוט הבלעדית לכל מחלוקת הקשורה ברכישה באתר תידון בבית המשפט המוסמך בעיר פתח תקווה.

TRANSLATE»
דילוג לתוכן